Цікаві статті

вібратор (76) секс (70) обрати секс-іграшку (60) жіноче здоров'я (26) лубрикант (24) сексуальність (20) чоловіче здоров'я (20) збуджуючий засіб (15) класифікація вібраторів (14) види лубрикантів (13) змазка (11) тонус організму (8) афродизіак (7) феромони (3) збуджуючі парфуми (3) секс-допінг (2)
Принцип згоди і його застосування

Принцип згоди і його застосування

В законодавстві ряду країн, в тому числі й в Україні, секс без згоди обох сторін офіційно визнається актом насилля. І з моменту його прийняття не вщухають суперечки про доцільність таких мір. Певно, лише лінивий не бачив в інтернеті жартів на цю тему.

Але насправді смішного у цій ситуації немає, є лише страшне. За даними ВООЗ, кожна п'ята з опитаних жінок зізналася, що стикалася протягом життя з тими чи іншими проявами сексуального насильства, або домаганнями. Звучить не дуже весело, чи не так?

Читати далі
Секс-іграшки та мастурбація: посібник для вагітних

Секс-іграшки та мастурбація: посібник для вагітних

Вагітність — це особливий період в житті жінки, коли все перевертається з ніг на голову. Зазвичай цей період пов'язаний з питаннями та тривогами, особливо коли жінка чекає свого первістка. Тож всі побоювання за себе та за малюка всередині цілком зрозумілі. Тому логічно, що в цей період майбутні батьки (а особливо — матусі) задають собі та лікарям безліч питань. Одне з таких питань — чи можна майбутнім матусям користуватися секс-іграшками? 

Читати далі
Огляд: кліторальний вібратор Satisfyer Twirling Delight

Огляд: кліторальний вібратор Satisfyer Twirling Delight

Кліторальна стимуляція - найкращий подарунок, який може піднести собі коханій кожна жінка. А точкова кліторальна стимуляція - це те, від чого не відмовиться жодна любителька справжньої насолоди. Та й навіщо відмовлятися, якщо реалізація цієї інтимної мрії ближча, ніж здається? Всього один правильно підібраний кліторальний вібратор - і оргазм у Вас в кишені. Ну а ми надаємо Вам огляд на один з крутих кліторальних вібраторів, на який варто звернути свою увагу - Satisfyer Twirling Delight.

Читати далі
День святого Валентина: як запам'ятати це 14 лютого назавжди?

День святого Валентина: як запам'ятати це 14 лютого назавжди?

14 лютого - свято всіх закоханих і, мабуть, найромантичніший день року. Так чому б і нам всім не розбавити цей день приємними емоціями і не зробити його особливим незалежно, чи є кохана людина чи ні!? Амурчик з радістю випустить свої стріли Амура в кожне серденько, спрагле до любові і насолоди і зможе догодити навіть майстерному любителю сексуальних експериментів. А запам'ятати це 14 лютого назавжди вам допоможуть круті секс-іграшки і не банальні еротичні подарунки, які активно сприятимуть яскравим спогадам про цей чудовий день.

Читати далі
Руйнівники легенд: сперма

Руйнівники легенд: сперма

Міфи про сперму - те ще джерело захоплюючих вигадок. Хто ж не чув про чудодійні косметичні властивості чоловічої сперми або про ананаси, які роблять зі сперми мало не смачне варення. А чи все з цього правда? Ось про це і поговоримо. Зустрічайте популярні міфи про сперму.

Читати далі
Амурчик рекомендує: лубриканти

Амурчик рекомендує: лубриканти

Правильно підібраний лубрикант може не тільки звести до нуля всі дискомфортні відчуття. Змазки можуть чудово урізноманітнити секс та вивести Ваші почуття на цілковито новий рівень. Але як не помилитися в виборі? Ми дамо Вам кілька підказок, а заодно познайомимо з нашими фаворитами. 

Читати далі
  • visa
  • mastecard
  • privat
  • novaposhta