Цікаві статті

секс (111) сексуальні експерименти (90) вібратор (85) обрати секс-іграшку (75) жіноче здоров'я (62) чоловіче здоров'я (46) сексуальність (36) збуджуючий засіб (35) лубрикант (32) види лубрикантів (19) вагінальні кульки (19) кульки для жінок (17) афродизіак (7) феромони (5) збуджуючі парфуми (4) подвійне проникнення (3)
Як правильно зберігати захисні засоби?

Як правильно зберігати захисні засоби?

Думаємо, ні для кого не секрет, що латексні захисні вироби є одним з найнадійніших способів запобігання небажаній вагітності та поширенню захворювань, які передаються статевим шляхом. Проте, для того, щоб вони могли гарантувати Вам надійний захист, потрібно дотримуватись певних правил зберігання. Тож сьогодні ми з вами будемо розбиратись у нюансах зберігання захисних виробів та з’ясуємо, які місця підходять для них, а яких краще уникати. 

Читати далі
Що купити в секс-шопі для першого побачення?

Що купити в секс-шопі для першого побачення?

Секс на першому побаченні може стати цікавою інтимною пригодою, яка змусить кров кипіти від збудження. Але ж мало просто умовити потенційного партнера чи партнерку, важливо зробити все таким чином, щоб йому (або їй) все сподобалось, якщо Ви бажаєте повторити цю зустріч. На щастя, сьогодні на поличках секс-шопу Амурчик можна знайти безліч найрізноманітніших товарів, які допоможуть Вам вразити свою половинку та подарувати їй невимовне задоволення. На що ж потрібно звернути увагу? Які товари з секс-шопу можуть стати в пригоді під час побачення? Нумо розбиратись разом!

Читати далі
Путівник по секс-іграшках: як обрати ідеальний аксесуар для своїх фантазій

Путівник по секс-іграшках: як обрати ідеальний аксесуар для своїх фантазій

Вибір секс-іграшки - це захоплива пригода, адже існує безліч найрізноманітніших форм, видів і розмірів цих крутих інтимних виробів, мета яких одна - подарувати максимум задоволення. Інтимні аксесуари стануть у пригоді, коли хочеться усамітнитися й розслабитися, урізноманітнити секс із партнером, уперше пізнати власне тіло, його чутливі точки та зони. Це універсальні помічники і для тих, хто перебуває у стосунках, і хто до них поки не готовий, але не хоче відмовлятися від інтимної насолоди.
Читати далі
А Ви готові до всесвітнього дня стейку та мінету?

А Ви готові до всесвітнього дня стейку та мінету?

Мало хто знає, що березень таїть у собі один інтригуючий день, цілком і повністю приурочений чоловічій насолоді. І день цей – 14 березня. Саме ця дата значиться неофіційним святом усіх чоловіків і має гучну та промовисту назву – День стейку та мінету.

Читати далі
Буде гаряче та волого: все про секс в душі

Буде гаряче та волого: все про секс в душі

Хто полюбляє фільми з еротичними сценами, той знає, наскільки чуттєвими та пристрасними можуть бути сцени сексу у ванній кімнаті. Погодьтесь, що одразу виникає бажання відтворити побачене на екрані та відчути себе головною героїнею того самого кіно. Крім того, ванна кімната може бути чудовим місцем для сексу для тих пар, хто вимушений ділити житловий простір з родичами чи сусідами по квартирі. Тож сьогодні Амурчик підготував для Вас декілька порад, які допоможуть насолодитись сексом у ванній кімнаті! 

Читати далі
Секс у культурі: сексуальна експресія та її вплив на нас

Секс у культурі: сексуальна експресія та її вплив на нас

Сексуальна експресія - важливий і постійний інструмент, який завжди присутній у культурі, коли потрібно показати якийсь інтимний аспект - починаючи від сексу, як процесу, і закінчуючи такими важливими темами, як самопізнання, сексуальність, стосунки, емоції та почуття. Через сексуальну експресію легко передавати відтінки емоцій, відчуття, пов'язані з будь-якими аспектами інтиму. Як же сексуальна експресія, з якою ми постійно зустрічаємося, наприклад, у фільмах і книгах, впливає на нас?

Читати далі