Конфіденційність

  Інформація для покупців

  Конфіденційність

      Конфіденційність та анонімність – це одні з основоположних принципів роботи нашого інтернет магазину «Амурчик» (amurchik.ua).

      Ми несемо відповідальність за те, що вся інформація, яку Ви залишаєте під час оформлення замовлення, має суворо конфіденційний характер і не може бути розголошена.

      Ваші номер телефону та e-mail адреса необхідні лише для того, щоб наш співробітник міг вчасно зв'язатися з Вами для підтвердження замовлення або уточнення будь-яких деталей. Зазначена адреса доставки необхідна для відправки замовлення поштою або кур'єром.

      Всі замовлення ми відправляємо в стандартних, ретельно і повністю запечатаних поштових упаковках або в непрозорих запаяних поліетиленових пакетах, на яких немає логотипів чи іншої інформації, яка може видати вміст посилки. Відправником є приватна особа. Кур'єр, який доставляє Вам замовлення, не знає про вміст упаковки (поліетиленовий пакет проходить процес спайки при підготовці замовлення пакувальником).

    «Амурчик» (amurchik.ua) піклується про конфіденційність Вашої покупки навіть при безготівковому розрахунку. У реквізитах, сплаченого за допомогою банківської карти замовлення, наш магазин вказується як "Магазин господарських товарів".

  Упаковка

  І все ж, якщо все вищесказане не розвіяло Ваші сумніви, Ви можете провести експеримент з перевірки конфіденційності, замовивши у нас будь-який нейтральний товар (наприклад, парфуми з феромонами або білизну). Після отримання цієї посилки Ви зрозумієте, що у нас можна замовляти навіть найсміливіші та нескромні секс-іграшки абсолютно без побоювань за конфіденційність.