Питання та віподвіді

  Питання та відповіді

  1. Вирішила придбати собі вібратор, от тільки не знаю, як чоловік до цього поставиться. Як порадите йому про це повідомити, щоб у нього була нормальна реакція?

  Усі чоловіки за своїм ставленням до секс іграшок діляться на три групи: одні вважають їх абсолютно марними або навіть ганебними предметами; другі хотіли б спробувати, але їм заважають комплекси, сором і стереотипи; треті вважають інтим товари приємними і корисними іграшками. Для того, щоб реакція вашого партнера була адекватною, постарайтеся не допустити того, щоб чоловік знайшов ваш вібратор випадково. Адже в цьому випадку він може вирішити, що не задовольняє Вас. Тому після придбання вібратора (або до цього) постарайтеся відверто поговорити з чоловіком, розповісти йому про всю плюсах використання секс іграшок і простежте за його реакцією.

  Якщо ж чоловік категорично проти і навіть не бажає спробувати, то тут вже вирішувати Вам, адже в сексуальних відносинах цінується довіра, тому підлаштовуватися під партнера потрібно тільки в тому випадку, якщо Ви самі цього хочете.

  2. Моя дружина перебуває на третьому місяці вагітності. Чи можна їй користуватися секс іграшками, зокрема вібраторами?

  Незважаючи на те, що для вагітних існує багато заборон, жінці як і раніше хочеться ніжності, ласки та любові. Лікарі стверджують, що вагітність (якщо вона нормально протікає) - це не привід відмовлятися від сексу. Якщо говорити про використання секс іграшок в цей період, то тут варто відмовитися від фалоімітаторів і вібраторів, так як їх застосування може викликати кровотечу. А ось стимулятори клітора відмінно підійдуть для вагітної.

  3. Ніколи раніше не користувалася послугами секс шопів, але зараз зрозуміла, що пора якось урізноманітнити сексуальне життя з чоловіком. Підкажіть, з чого краще почати?

  Перше, що можна запропонувати в такому випадку - це сексуальна еротична білизна, одягнувши яку Ви зведете з розуму свого чоловіка, поставши перед ним в абсолютно новому вигляді. До ваших послуг спокусливі комплекти, корсети, пеньюари, боді і комбінезони, а також панчішки і мініатюрні трусики-стрінги. Що стосується секс іграшок, то варто почати з вібраторів або фалоімітаторів для початківців, можна придбати вагінальні кульки невеликого діаметра. Якщо є бажання спробувати анальний секс, то і тут вам на допомогу прийдуть анальні іграшки для новачків.

  А можливо Вас зацікавлять іграшки для ванної (водонепроникні вібратори, ерекціонние кільця і ​​насадки і т.п.), адже з їх допомогою можна перенести місце занять коханням зі звичного подружнього ліжка в душ або ванну.

  4.Я вперше хочу спробувати використати інтимну іграшку, яку краще вибрати?

  Якщо Ви жінка, рекомендуємо почати з вагінальних кульок 3-4 см діаметром.

  Вагінальні кульки відмінно розтягують м'язи піхви, при цьому даруючи задоволення стимуляцією. Починати варто з більших кульок, так як їх легше утримувати в тілі. Для чоловіків в залежності від ситуації можемо порадити придбати ерекційне кільце, яке продовжить приємні моменти як при сексі з дівчиною, так і відчуття при мастурбації. Також можна почати з невеликих анальних іграшок, призначених для стимуляції простати.

  5. Які лубриканти краще і підійдуть для постійного використання?

  Лубриканти на водній основі є універсальними засобами і в сексі пари, і в іграх з інтимними товарами. Лубриканти на водній основі підходять для всіх матеріалів інтимних іграшок, відмінно зволожують шкіру і ніколи не викликають алергії навіть на самій чутливій шкірі.

  6. Як правильно підібрати розмір інтимної іграшки?

  Це залежить від ситуації і досвідченості Вашого тіла. Для початківців варто звернути увагу, наскільки розтягнуті у них м'язи піхви та ануса і відштовхуватися від цього при виборі іграшки. Важливо, щоб Ви не відчували дискомфорту при використанні секс-іграшки, тому варто починати з невеликих розмірів за винятком вагінальних кульок.

  7. Якщо я хочу отримати задоволення у ванні і душі, що краще обрати?

  При виборі іграшки зверніть увагу, щоб в описі було зазначено інформацію про її водонепроникності. Важливо знати різницю між захистом від бризок (в цьому випадку, товар все одно не можна поміщати під воду) і захистом від води. Повний захист від води дозволяє без остраху використовувати іграшку в експериментах у воді. При виборі лубриканту рекомендуємо звернути увагу на матеріал товару - можливо, з ним можна використовувати тільки лубриканти на водній основі.

  В іншому випадку у водних іграх можна спробувати і лубриканти на силіконовій основі.