Виробники

  Adrien LasticAdrien Lastic

  На диво якісні та різноманітні інтимні іграшки від іспанської компанії Adrien Lastic - це прямий шлях до насолоди. Компанія названа на честь стародавнього героя з легенд, яка присвятила себе навчанню мистецтву любові. Дотримуючись цієї ж місії, Adrien Lastic і донині враховує все, що стосується задоволення, і створює справжні витвори мистецтва спеціально для кохання.

   

   

  BaciBaci

  Американська компанія Baci відома по всьому світу своєю якісною і приголомшливо красивою білизною. Ніде більше Ви не знайдете такого вибору і заворожуючи красивої різноманітності моделей, як саме у цього виробника. Білизна Baci, насамперед, спрямована на те, щоб ідеально-вигідно підкреслити тіло, додати сексуальності та привабливості. Виконані виключно з високоякісних, дихаючих матеріалів комплекти, трусики, пеньюари, панчішки легко перетворять дівчину в богиню. Для доповнення образу компанія також може похвалитися дивовижною лінією накладних вій.

   

  BaileBaile

  Baile - найбільша і найвідоміша китайська компанія з виробництва інтимних іграшок, які відрізняються винятковою якістю. Компанія може похвалитися чудовим асортиментом, різноманітністю самих різних виробів як для неї або для нього, так і для пари. На першому місці у Baile - якість та зручність. Більшість іграшок приваблюють вже одним своїм виглядом, під яким ховається набір функцій, здатний Вас здивувати. На окрему увагу заслуговує серія іграшок Pretty Love, яка витримана в одному стилі - це особливо яскраві, надійні, стильні іграшки, розроблені спеціально так, щоб порадувати кожного, навіть найвибагливішого користувача.

   

  Blush NoveltiesBlush Novelties

  Blush Novelties - американська компанія, іграшки якої відрізняються не тільки якістю, але й привабливим дизайном. Виробник намагається враховувати всі різноманітні побажання своїх клієнтів і не відстає від нових віянь та тенденцій. Однак, більшість виробів від Blush Novelties не просто яскраві, вони чудово привертають увагу своїми ніжними дизайнами. А якість продукції Blush Novelties завжди на висоті.

   

  California Exotic NoveltiesCalifornia Exotic Novelties

  Американський виробник California Exotic Novelties зарекомендував себе часом. За свою історію компанія розширилася і стала виробляти дійсно якісні, відомі по всьому світу секс-іграшки, які порадували не одного користувача і не одну пару. Продукція California Exotic Novelties відрізняється гарною різноманітністю, надійністю і високою якістю. Це те, що шукають люди, які віддають перевагу товарам для задоволення від перевірених компаній, які зарекомендували себе тільки з хорошого боку.

   

  Chisa NoveltiesChisa Novelties

  Головний офіс компанії Chisa Novelties базується у Китаї. Продукція цього виробника не може не привертати увагу - адже всі його іграшки яскраві, ніжні та надійні. Для тих, хто живе енергійно, не зупиняючись ні на мить - в тому числі і в інтимному житті - продукція Chisa Novelties буде яскравою дорогою до задоволення, комфорту. Виробник може по праву пишатися відмінним і різноманітним асортиментом своєї продукції, серед якої кожен користувач зможе знайти собі щось до душі.

   

  ConcordeConcorde

  Concorde - відома французька компанія, що спеціалізується на виробництві якісних лубрикантів, а також засобів, які допомагають робити секс неймовірним і незабутнім. Перше правило виробника - якість, так що Ви завжди можете бути впевнені, що з продукцією від Concorde НЕ буде абсолютно ніколи ніяких неприємних відчуттів - тільки комфорт, надійність і самий божевільний секс в Вашому житті.

   

  Doc JohnsonDoc Johnson

  Одна з гігантів-компаній, які виробляють секс-іграшки, відомі по всьому світу. Також виробник може похвалитися відмінними, якісними лініями засобів для сексу - такими, як, наприклад, лубриканти. Величезний асортимент продукції Doc Johnson дозволяє вибрати щось своє будь-якому користувачеві. Іграшки варіюються від простих до багатофункціональних, з самих різних, але тільки якісних матеріалів. Продукція Doc Johnson - це стабільні надійність та якість.

   

  EgzoEgzo

  Egzo - це доступна, якісна продукція для всіх. Власні лінії іграшок, а також яскраве різноманіття лубрикантів дозволять кожному насолоджуватися інтимним життям у повній мірі. Компанія Egzo базується у Китаї і робить більше ставку на реалістичні, надійні іграшки.

   

  Fleshlight InternationalFleshlight International

  Fleshlight International - найвідоміша компанія з виробництва мастурбаторів (і не тільки, але мастурбатори - їх основний коник). Практично всі іграшки даного виробника є копіями інтимних зон світових порно-зірок. Кожна така іграшка прикрашена автографом того актора, з якого робили копію. Мастурбатори від Fleshlight International завжди виконані з високоякісних матеріалів так, щоб користувач відчував максимально реалістичні відчуття і залишався завжди задоволений. Головний офіс компанії знаходиться в США.

   

  Fun FactoryFun Factory

  Німецька компанія Fun Factory відома першими в світі інтимних іграшок пульсаторами - виробами, які стимулюють не тільки вібрацією, а й поштовхами завдяки спеціальній технології. Компанія намагається завжди випускати іграшки яскравими, неймовірно привабливими, які запам'ятовуються своїм дизайном. Кожен виріб Fun Factory зможе здивувати своєю функціональністю, потужною роботою, надійністю і продуманою формою. Серед усього розмаїття матеріалів виробник вважає за краще використовувати високоякісний силікон, включаючи і медичний, ідеальний для людей з чутливою шкірою.

  HotHot

  Австрійська компанія Hot спеціалізується на якісних лубрикантах, а також допоміжних засобах для легкого, приємного або більш гострого, абсолютно незабутнього сексу. Вся продукція виробника відрізняється чудовою якістю, ніколи не містить шкідливих речовин, розроблена з природніх компонентів, що підтверджують сертифікати якості та безліч нагород.

   

  JoydivisionJoydivision

  Joydivision - німецький виробник, який ніколи не стоїть на місці. Все лінійки іграшок компанії, лубриканти і засоби виконані виключно за високими стандартами і вимогами, дозволять кожному насолоджуватися інтимним життям у повній мірі, отримувати задоволення та відкривати для себе нові горизонти насолоди. Продукція Joydivision завжди якісна, продумана і функціональна.

   

  LELOLelo

  Lelo - одна з найвідоміших компаній по виробництву інтимних іграшок у світі. З цією компанією пов'язані брендові, люксові іграшки з неповторним та індивідуальним дизайном, придуманий особисто фахівцями компанії. Вироби від Lelo не просто красиві і відрізняються особливим стилем, вони надійні, якісні і функціональні. Швейцарська компанія Lelo стабільно очолює топ найвідоміших виробників секс-іграшок.

   

  LovehoneyLovehoney

  Lovehoney - британська відома компанія, насамперед, відома своїми лінійками люксових секс-іграшок за мотивами "50 відтінків сірого". Виробник намагається розробляти і випускати іграшки на будь-який смак, але в будь-якому випадку штучки від Лавхані обов'язково відрізняються гарною якістю та надійністю. Асортимент Lovehoney різноманітний і постійно поповнюється дивовижними новинками.

   

  LovenseLovense

  Китайська компанія Lovense, в першу чергу, відома своєю лінійкою високоякісних, багатофункціональних іграшок Lush, головною особливістю яких є можливість управляти ними за допомогою смартфону в незалежності від того, як далеко Ви знаходитесь від іграшки. Продукція Lovense завжди добре продумана перед випуском, виконана з якісних матеріалів, має стильний і анатомічно зручний дизайн.

   

  Magic MotionMagic Motion

  Компанія Magic Motion знаходиться в Китаї і відома своєю особливо якісною, продуманою продукцією. Всі її вироби не просто гарні та надійні, вони несуть в собі яскраве диво інтимної стимуляції і завжди знають, як порадувати Ваше тіло. Іграшки Magic Motion розробляються з урахуванням усіх побажань та особливостей клієнтів - з виключно бархатистих і приємних матеріалів, з безліччю функцій, які не зможуть не порадувати. Також всі вироби від цього чарівного виробника ідеальні за формою, що робить використання кожного девайса комфортним і приємним.

  Mister BMister B

  Нідерландська компанія Mister B спеціалізується на іграшках для чоловіків. Велика кількість виробів відрізняється значними розмірами та ідеально підійде для людей з високими запитами. Mister B стежить за якістю своїх іграшок - все матеріали якісні, надійні і міцні, а дизайн не тільки анатомічно продуманий, а також витриманий в привабливому, брутальному стилі для справжніх, сильних чоловіків.

   

  NMCNMC

  NMC - китайська компанія з величезним асортиментом секс-іграшок, серед яких кожен зможе підібрати собі що-небудь найнеобхідніше і потрібне. Компанія є одним з лідерів виробництва інтимних виробів, постійно випускає новинки, експериментує з матеріалами і формою, розробляючи моделі, які можна знайти тільки у цій компанії.

   

  OhMiBodOhMiBod

  Американська компанія OhMiBod відома особливими, функціональними секс-іграшками. Мабуть, головне правило продукції виробника - мати родзинку, те, що буде відрізняти їх іграшки від решти виробів з багатого світу інтимних товарів. Моделі пристроїв від OhMiBod дуже різноманітні, надійні, якісні і яскраві, здивують навіть самих вибагливих користувачів. Більшість виробів компанії контролюється за допомогою смартфону і має практично необмежені можливості в інтимній стимуляції.

   

  OrionOrion

  Німецька компанія Orion - одна з гігантів по виробництву інтимних іграшок зі скрупульозним підходом, чисто німецькою високою якістю на ринку Європи. Крім секс-виробів виробник також має кілька ліній якісних лубрикантів, кремів, спреїв, що дозволяють насолоджуватися інтимним життям на максимальному рівні. Компанія володіє не менше відомими дочірніми фірмами, що спеціалізуються на еротичній білизні, бдсм-продукції та товарах для пар - You2Toys, Bad Kitty, Mandy Mystery та іншими.

   

  OVOOVO

  Відома німецька компанія, що спеціалізується на люкс-іграшках для дорослих. Вироби даної компанії заворожують своїми гарними та продуманими дизайнами. Кожна така іграшка зможе здивувати Ваше тіло, подарувати масу насолоди з перших хвилин роботи і повністю задовольнити навіть найвибагливішого користувача. Продукція OVO - це гарантія якості, надійності та почуття смаку

   

  Pipedream ProductsPipedream Products

  Pipedream Products - світовий лідер з виробництва інтим-іграшок, який вражає асортиментом своєї продукції. Компанія не соромиться випускати навіть самі незвичайні вироби, стежить за тим, щоб кожен клієнт знайшов саме те, що йому необхідно, і залишився задоволений. Pipedream Products завжди стежить за якістю, використовує тільки найкращі матеріали і розробляє свої новинки з урахуванням всіх вимог, які можуть виникнути у сучасної людини.

   

  PornhubPornhub

  Pornhub не потребує представлення, однак багато хто здивується, що під цим брендом, чиїм власником зараз є компанія MindGeek, випускаються секс-продукти відмінної якості. Pornhub має відмінні лінійки як секс-іграшок, так і лубрикантів та різноманітних інтимних засобів. Вся продукція виробника надійна, витримана у власному стилі і готова радувати щодня.

   

  Rocks-Off LtdRocks-Off Ltd

  Rocks-Off Ltd - британська компанія, відома, в першу чергу, своєю лінійкою вібропуль і вібраторів Rocks-Off. На їх основі компанія почала розвиватися далі, випускаючи безліч іграшок, які можна з'єднувати з віброелементами різної потужності, але при цьому дозволяючи користуватися ними й окремо. Продукція компанії Rocks-Off витримана в своєму індивідуальному стилі - одночасно строгому і привабливому. Вироби виробника відрізняються не тільки високою якістю і пізнаваним дизайном, але й надійністю та потужністю.

   

  RufRuf

  Компанія Ruf поєднує в собі справжнє бачення французької романтики та якості. Виробник спеціалізується на якісних парфумах та туалетній воді з додаванням феромонів, масажних свічках і еротичних маслах, а також засобах для підтримки краси інтимних зон.

   

  SatisfyerSatisfyer

  Satisfyer - визнана на світовому ринку інтимних іграшок компанія, яка однією з перших розробила серію іграшок для жінок, що стимулюють за допомогою вакууму, що стало проривом в області розробки сексуальних девайсів. На цьому компанія не зупинилася та продовжила розробляти цілком нові вироби, спрямовані на ще більшу ефективність в роботі, підвищуючи якість і пробуючи нові, більш привабливі дизайни. Іграшки компанії Satisfyer - це те, що повинен спробувати кожен.

   

  ShungaShunga

  Канадська компанія Shunga спеціалізується на еротичних засобах для тіла - маслах, гелях для душу, кремах, а також має свою лінійку якісних і різноманітних лубрикантів. Продукція компанії відрізняється гарним східним дизайном, розробляється виключно на природних компонентах, ефективна та безпечна.

   

  SoftLineSoftLine

  Польський виробник еротичної білизни SoftLine зможе здивувати якістю і різноманітністю моделей. Виконана з якісних і ніжних матеріалів білизна від SoftLine завжди розрахована на те, щоб вигідно підкреслити красу тіла, окреслити інтимні зони і бути могутньою зброєю в інтимних іграх пари.

   

  ST RubberST Rubber

  Німецька компанія ST Rubber може похвалитися довгою історією розвитку і величезним досвідом у виробництві якісних іграшок. Виробник розробляє свою продукцію на основі тривалих досліджень та опитувань клієнтів, формує саме те, що потрібно і подобається людям, і, як результат, випускає дуже якісні, затребувані іграшки для кожного. Більш того, виробник дає 5 років гарантії на вироби своїх лінійок, що ще раз каже про найвищу якість продукції. Крім секс-продуктів, лінійок вібраторів, фалоімітаторів, БДСМ-виробів, ST Rubber випускає і високоякісні засоби для тіла та інтимних зон, включаючи лубриканти.

  TengaTenga

  Японська компанія Tenga тривалий час розробляє мастурбатори з ексклюзивним дизайном - у вигляді яєць. На окрему увагу заслуговують іграшки для дівчат, що відрізняються оригінальним дизайном, комфортом і висококласними матеріалами. Продукція компанії - це справжня японська якість, відмінна різноманітність, привабливий дизайн і ергономічність. Tenga зарекомендувала себе тільки з кращого боку, вважаючи за краще розробляти виключно ефектні вироби, які запам'ятовуються та готові занурювати в море задоволення при кожному використанні.

  Tom of FinlandTom of Finland

  Tom of Finland - американський бренд, на створення іграшок якого надихнув відомий художник 20 століття - Том з Фінляндії. Продукція Tom of Finland розробляється для чоловіків в одному одночасно строгому і брутальному стилі, як і на малюнках художника. Бренд не обмежується маленькими розмірами і вражає асортиментом найрізноманітніших моделей для отримання задоволення. Крім секс-іграшок Tom of Finland випускає засоби для сексу - креми, спреї і лубриканти.

   

  Topco SalesTopco Sales

  Американська компанія, яка зарекомендувала себе тільки з кращого боку. Виробляє як самі різні секс-іграшки, так і засоби для сексу. Topco Sales використовує безліч якісних матеріалів для створення своїх шедеврів, нарівні з класичними іграшками можна знайти і незвичайні - для любителів особливо гострих відчуттів. Серед асортименту компанії кожен зможе підібрати собі щось до смаку.

   

  Toy JoyToy Joy

  Компанія, що базується в Нідерландах. Toy Joy давно й міцно зайняла свою нішу на світовому ринку секс-іграшок, може похвалитися дійсно великим асортиментом продукції в самих різних цінових категоріях. Вироби компанії завжди розробляються з урахуванням усіх вимог якості та безпеки, тому вони надійні, продумані та ідеально виконують свою роль - дарувати чисте задоволення своїм господарям.

   

  Toyfa Toy FactoryToyfa Toy Factory

  Компанія Toyfa Toy Factory - це якісна продукція, відома по всій Європі. Виробник стежить за модними тенденціями і випускає безліч різноманітних, продуманих іграшок за доступною ціною - від реалістичних до незвичайних, а також лінійки лубрикантів, ідеальних для людей з активним інтимним життям. Toyfa Toy Factory намагається охопити всі побажання клієнтів, тому продукція різноманітна і включає в себе як більш прості моделі, так і девайси преміум-класу.

   

  We-VibeWe-Vibe

  Компанія We-Vibe, що знаходиться у Канаді, вже не потребує представлення. Продукція даного виробника пізнавана по всьому світу, так як вона відноситься до брендів преміум-класу, відрізняється високою якістю, тільки найкращими матеріалами, чудовою функціональністю і надійністю. На окрему увагу заслуговують іграшки для пар - компанія однією з перших розробила і випустила на ринок інтимних виробів моделі для стимуляції обох партнерів, дозволяючи їм одночасно займатися сексом.

   

  WomanizerWomanizer

  Womanizer - німецький виробник, що розробляє секс-іграшки для жінок. Особливістю більшості виробів компанії є стимуляція за допомогою вакууму - більш ефективна і приємна, ніж вібрація. Іграшки Womanizer відрізняються дуже гарним дизайном, зручністю використання та ергономічністю. Виробник точно знає, що потрібно тілу жінки і що їй найбільше сподобається, і випускає виключно затребувані, впізнавані вироби.

   

  ЁskaЁska

  Відома своїми натуральними лубрикантами білоруська компанія Yoska слідує головному правилу - засоби повинні бути максимально якісними, забезпечувати ідеальне ковзання і не містити абсолютно нічого зайвого. Лубриканти Yoska ідеальні для частого і активного сексу, підходять для усіх, не викликають подразнення, не вимагають змивання, повністю нейтральні - без смаку, запаху і кольору.