Матеріали

  Інформація для покупців

  Матеріали

  Для виготовлення різного роду секс-іграшок (фалоімітаторів, вібраторів, мастурбаторів, секс-ляльок і т. д.) використовують найрізноманітніші матеріали - від гелю і пластику до високоякісного силікону і гіперреалістичної кібершкіри. Незалежно від матеріалу, з якого зроблена секс-іграшка, перед початком експлуатації необхідно обов'язково ретельно обробити її антисептичним засобом для очищення секс-виробів (без вмісту спирту і агресивної дії компонентів у складі). Щоб забезпечити ще більшу гігієнічність, бажано використовувати подібні іграшки з латексним виробом. Під час використання секс-іграшок необхідно застосовувати спеціальні лубриканти на водній основі або інші змазки, компоненти яких не чинять руйнівної дії на матеріал, з якого виготовлено виріб. Після завершення користування інтим-виріб необхідно обробити спеціальним антисептичним засобом, призначеним для очищення секс-іграшок. Вироби, виготовлені із силікону та кібершкіри додатково слід обробити ще й пудрою для відновлення або кукурудзяним крохмалем. Секс-іграшки також діляться на водонепроникні, бризковідштовхувальні й ті, які в жодному разі не можна занурювати у воду. Для забезпечення первинного зовнішнього вигляду і якості матеріалу слід уникати кип'ятіння, занурення в гарячу воду, вологи, а також прямих сонячних променів. Секс-іграшки необхідно зберігати в спеціальних чохлах окремо один від одного.

  Секс-іграшки з пластикуПластик

  ABS plastic - синтетичний полімер. Пластик - це твердий і гладкий матеріал, з якого виготовляють багато секс-іграшок, а також комплектуючі до них (наприклад, пульти управління). Вироби із пластику користуються особливою популярністю і попитом, оскільки вони міцні, довго зберігають свій первісний вигляд. Важливим пунктом виступає і догляд за матеріалом, адже пластик не вимагає складних очисних дій і легко обробляється водою і засобом для очищення. Величезним плюсом пластику є і його сумісність з усіма видами лубрикантів - чи то на водній, силіконовій, чи то на гібридній основі. Недоліком пластикових виробів є відсутність еластичності та гнучкості. Для додання пластиковим іграшкам шовковистості та ніжності на дотик їх покривають VelvetTouch - спеціальним напиленням, яке робить іграшку на дотик оксамитовою і приємною.

  Секс-іграшки з полівінілхлоридуПолівінілхлорид (PVC)

  Полівінілхлорид (PVC) - універсальний полімер. Полівінілхлорид - це недорогий матеріал, з якого виробляється багато видів секс-іграшок, не зважаючи на певні недоліки цього полімеру. Вироби з ПВХ можуть бути досить дешевими, оскільки матеріал не є висококласним, проте саме з нього найчастіше робляться іграшки дуже великих розмірів, матеріал дає змогу виробу довго зберігати свою форму і є досить пружним і надійним. Цей матеріал може мати різний ступінь прозорості, еластичності та гнучкості, деякі його види мають запах. ПВХ має обмежену термостійкість, внаслідок чого вироби з цього матеріалу не можна піддавати високим температурам. Недоліком цього матеріалу ще є те, що він не піддається утилізації та вторинній переробці. Полівінілхлорид сумісний з лубрикантами на силіконовій і на водній основах.

  Секс-іграшки з силіконуСилікон

  Силікон (Silicone) - це органічний матеріал, який зможе здивувати своєю оксамитовою і шовковистою поверхнею та абсолютною безпекою у використанні. Матеріал надзвичайно приємний на дотик, дещо пористий і пружний. Силікон досить гнучкий і еластичний, має різні категорії, як, наприклад, максимально гіпоалергенний, ідеальний для надчутливої шкіри медичний силікон або термоактивний Silexpan, що дає змогу підлаштовуватися поверхні іграшки під анатомічні особливості інтимної зони, але водночас відмінно тримає форму й не деформується. Силікон мінімально вбирає запахи і досить довговічний у разі правильного догляду. Це ідеальний варіант для новачків в інтимній стимуляції, оскільки контакт матеріалу з інтимною зоною буде дуже ніжним і делікатним. Завдяки гнучкості матеріал стає щільнішим без пошкоджень під великим тиском. Важливим нюансом під час використання секс-іграшок із силікону виступає його сумісність зі зволожуючим засобами. Силіконові іграшки сумісні виключно з лубрикантами на водній основі.

  Секс-іграшки з латексуЛатекс

  Латекс (Latex) - міцний матеріал натурального походження, який отримують спеціальним способом із рослин (сьогодні часто використовують синтетичний латекс). Латексний матеріал гладкий, приємний на дотик і досить гнучкий. Крім секс-іграшок з латексу виготовляють також еротичний одяг, білизну і різного роду аксесуари БДСМ-атрибутики. Штучний латекс, на відміну від натурального, не викликає алергічних реакцій. Матеріал має пористу структуру, тому добре вбирає запахи. Латексні іграшки сумісні з лубрикантами тільки на водній основі.

  Секс-іграшки з термопластичної гумиТермопластична гума (TPR)

  Термопластична гума (TPR) - це суміш полімерів, що має термопластичні властивості. Цей матеріал може похвалитися хорошою гнучкістю, високою міцністю і стійкістю до тертя. Іграшки з цього матеріалу зазвичай дуже ніжні та м'які. TPR має менш пористу структуру, ніж кібершкіра, але більш пористу, ніж силікон. Термопластична гума досить проста в догляді. Секс-іграшки з TPR досить промити теплою водою з милом, а також обробити спеціальним засобом для очищення інтимних виробів. Термопластична гума - популярний матеріал, з якого виготовляють дуже велику кількість секс-іграшок, що знаходяться в середній ціновій ніші. Вироби з TPR слід зберігати в передбачених для зберігання чохлах, уникати потрапляння прямих сонячних променів і не піддавати високим температурам.

  Секс-іграшки з термопластичного еластомераТермопластичний еластомер (TPE)

  Термопластичний еластомер (TPE) - суміш кількох полімерів. Термопластичний еластомер - гнучкий, м'який, але водночас пружний матеріал, стійкий до тертя. Великим плюсом цього матеріалу є висока міцність. Однак іграшки з термопластичного еластомеру не можна піддавати високим температурам. На основі ТРЕ нерідко виготовляють вироби з кібершкіри. Це якісний, досить ніжний, але міцний матеріал, ідеальний для реалістичних іграшок, оскільки на вигляд і дотик досить близько схожий на справжню шкіру інтимних частин тіла. Матеріал слід захищати від потрапляння прямих сонячних променів і зберігати в спеціальному чохлі. З TPE краще використовувати змазки тільки на водній основі.

  Секс-іграшки з гелюГель

  Гель (Jelly) - майже прозорий, еластичний, гнучкий і приємний на дотик матеріал, який має гарну теплопровідність. Гель виробляється на основі ПВХ з додаванням розм'якшувальних агентів. Відмінними факторами гелевих секс-іграшок є яскраві кольори, гладка поверхня, гнучкість і напівпрозорість. З гелю відмінно виходять кольорові, кумедні та напівпрозорі секс-іграшки різних форм і розмірів. Матеріал добре передає гладкість поверхні, але є сам по собі досить жорстким і не ковзним на дотик. Зберігати такі вироби бажано окремо в чохлі та подалі від прямих джерел світла. Чистити іграшки з гелю необхідно спеціально призначеними антибактеріальними засобами. Гель сумісний з лубрикантами на водній і силіконовій основі. Інтим-вироби з гелю оптимальні за співвідношенням ціна-якість.

  Секс-іграшки зі склаСкло

  Скло (термостійке) - це неймовірно міцний і абсолютно нешкідливий матеріал, який не містить в своєму складі ніяких шкідливих речовин. Скло повністю гіпоалергенне і безпечне у використанні при правильному догляді і зберіганні. Секс-іграшки зі скла не накопичують бактерії і бруд, а також прекрасно піддаються очищенню. Чи не найбільшим бонусом іграшок зі скла виступає той факт, що скло можна нагрівати і охолоджувати до необхідної температури. Варто лише опустити виріб у гарячу воду, або ж покласти у холодильник, і Ви одразу зможете насолодитися морозною свіжістю або тропічною спекою. Секс-іграшки зі скла надійні і міцні. Фалоімітатори і анальні пробки зі скла - це результат художньої ручної роботи з оригінальним дизайном. Інтимні вироби зі скла можуть легко позмагатися за звання справжнього витвору мистецтва. Всі вироби зі скла проходять термічний процес, який забезпечує їм високу міцність. Перед упаковкою всі секс-іграшки зі скла перевіряються спеціальним приладом на наявність напруг, які можуть призвести до утворення тріщин. Скляні товари найлегші в догляді. Для очищення їх всього лише слід промити теплою водою з мильним розчином.

  Секс-іграшки з кібершкіриКібершкіра

  Кібершкіра - реалістичний пористий матеріал, який часто роблять на основі термопластичного еластомеру високої якості. Це неймовірний, свого часу інноваційний матеріал, який цілком і повністю передає всю схожість з людською шкірою. Кібершкіра на дотик ніжна, пружна, з її допомогою дуже легко передавати у реалістичних іграшок імітації складочок шкіри, рухливу крайню плоть, вени тощо. Матеріал швидко приймає температуру тіла і сприяє приємному тактильному контакту. Він максимально нешкідливий для здоров'я, не містить агресивних речовин і фталатів, а також високою мірою гіпоалергенний. Кібершкіра стійка до деформації, ідеальна для виробів, виконаних з декількох шарів матеріалу, коли всередині будова більш жорстка, а верхній шар матеріалу м'який і ковзний. Секс-іграшки з кібершкіри не можна віднести до розряду бюджетних, адже зазвичай вони коштують на порядок дорожче, ніж іграшки з інших матеріалів. Однак цей матеріал гарантовано подарує Вам реалістичні, шалено приємні відчуття, він ідеальний для дуже чутливої шкіри, оскільки належить до високогіпоалергенних матеріалів, не деформується. Секс-іграшки з кібершкіри також потребують і особливого догляду. Вироби необхідно не просто очищати спеціальними засобами для цього матеріалу, а й додатково обробляти выдновлюючою пудрою чи кукурудзяним крохмалом. Зберігають вироби в темному прохолодному місці і в спеціальному чохлі. Кібершкіра сприймає виключно лубриканти на водній основі.

  Практично кожна передова компанія індустрії секс-товарів має унікальну формулу створення реалістичного матеріалу.

  Відома компанія Doc Johnson запатентувала свою формулу кібершкіри - Ultra Realistic (UR3), для пом'якшення якої використовується спеціальний комплект пом'якшувачів ur3. Аналогами цього матеріалу є також: LoveSkin (компанія ToyJoy), Nature Skin (компанія Orion), Futurotic і SoftTouch (компанія California Exotic Novelties). Окрему увагу слід приділити термоактивним властивостям силікону Silexpan - запатентованій розробці компанії Silexd, який, наче пластилін, ідеально підлаштовується під анатомічні особливості тіла і водночас не деформується, твердне за холодних температур і стає значно м'якшим за теплих.