Тіклінг - нова хвиля сексуального фетиша

     Спробувати щось нове і захопитися цікавою грою мріє кожна пара. Еротичне задоволення, отримане під час інтимної близькості, буде дійсно яскравим, якщо підійти до нього з особливим завзяттям. Сучасні ігри повні різноманітних методик, які зроблять оргазм неймовірно яскравим, але найновішою, і самої дивною є "тіклінг"...

     Ігровий лоскіт родом з дитинства - улюблена забава батьків, якщо забути про "літачок" з манкою. Фізичний контакт нам важливий з дитинства. Навіть легкі торкання пальчиками здатні викликати не тільки заразливий сміх, а й приємне збудження в уже більш свідомому віці.
Саме це послужило для старту нової хвилі - "тіклінг в ліжку". Зародившись в США в 90-і роки минулого століття, тіклінг підкорив і до сих пір підкорює тисячі пар у всьому світі.
 
     Деякі дані свідчать, що ще в 60-х роках була популярний продаж відео з тіклінгом за сюжетом замовника. Актриси кіно для дорослих міняли своє амплуа, лоскотали один одного до сміху і дарували чарівні, більш традиційні ласки, за що виробник отримував хорошу оплату і задоволених покупкою клієнтів.

Тіклінг — гра для двох

 
     Раптовий дотик партнера завжди збуджує тіло і розбурхує фантазію. Особливий сплеск відчуттів подарує саме тіклінг. Приємне тепло і легкі здригання, сміх і випадкові рухи — все це може спонукати на більш пікантні дії, як жертву лоскоту, так і « атакуючого ». У компанії другої половинки використання спеціальних аксесуарів для тіклінга не буде здаватися Вам нудним заняттям. Різні пір'ячка, масажні рукавички, пасма довгого волосся або навіть кінчики пальців — все це зробить інтимну тіклінг-гру незабутньою для обох партнерів.
 
     Інтернет-магазин «Амурчик» - найкраще місце для вибору іграшки для тіклінга. Вам сподобається!

Відгуки

Тіклінг - нова хвиля сексуального фетиша (0 відгуків)
Відгуків ще нема, стань першим - постав питання або напиши свій відгук!)

Додати відгук про Тіклінг - нова хвиля сексуального фетиша, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка
  • visa
  • mastecard
  • privat
  • novaposhta