Вагінальні кульки зі зміщеним центром ваги та їх особливості

      Вагінальні кульки бувають двох основних видів - зі зміщеним центром ваги і без. Варіант кульок без зміщеного центру ваги легший для використання, але і не так добре допомагає для тренування вагінальних м'язів. Кульки зі зміщеним центром ваги важче втримати, але при цьому вони набагато краще підійдуть для активного тренування внутрішніх м'язів, а також подарують більше задоволення.
 
      Якщо Ваш вибір зупинився на кульках, у яких центр ваги зміщений, пам'ятайте, що якщо у Вас не відразу виходить утримати їх всередині тіла - це не страшно. Перше правило правильного використання вагінальних кульок - навчитися відчувати їх, утримувати та переміщати в піхві за допомогою м'язів. Зміщений центр ваги ускладнює завдання тим, що кульки будуть весь час намагатися вислизнути, і для них буде потрібно більше зусиль від вагінальних м'язів.
 
      Зміщений центр ваги в таких кульках забезпечується маленькими металевими або пластиковими кульками всередині, які при русі вдаряються об зовнішні стінки, власне, тим самим весь час і змінюючи обваження самої іграшки. При цьому під час ударів у вагінальних кульках проявляється ефект вібрації - не справжньої, але імітації, яка стимулює м'язи та вагінальні стінки, викликаючи задоволення.
 
      Для початківців радиться скористатися для початку звичайними вагінальними кульками без зміщеного центру ваги. І тільки коли жінка навчиться вже трохи управляти своїми внутрішніми м'язами, можна перейти на варіант зі зміщеним центром ваги. У зворотному випадку, у Вас може далеко не відразу вийти керувати вагінальними м'язами, що може викликати розчарування.
 
      Вагінальними кульками зі зміщеним центром ваги користуються так само як варіантами без. Потрібно лежачи ввести кульки в піхву і стиснути їх м'язами. Далі Ви можете деякий час лежачи намагатися шляхом контрольованого скорочення внутрішніх м'язів переміщати кульки або ускладнити завдання, встати та спробувати виконати вправи стоячи - в цьому випадку кульки під своєю вагою будуть домагатися вислизнути з піхви, і утримати їх буде важче.
 
      При частому використанні вагінальних кульок, особливо, зі зміщеним центром ваги, а також при наполегливому виконанні вправ Ваші вагінальні м'язи стануть міцнішими, Ви навчитеся ними управляти так, як Вам захочеться, що допоможе Вам у сексі з партнером і при мастурбації. Ви зможете дарувати більше задоволення самі собі та Вашому партнеру!

Амурчик

Відгуки

Вагінальні кульки зі зміщеним центром ваги та їх особливості (1 відгуків)
13.10.2016
5 - Женя

Дал прочитать эту статью своей девушке, немного подумав она согласилась попробовать шарики со смещенным центром. Сначала ничего не получалось, она нервничала, но потом потихоньку стало получатся. Я уже заметил разницу до и после тренировки влагалища девушки, получаю больше возбуждения и ей очень нравится. Сейчас она пробует перемещать шарики внутри, думаю ощущения после этого будут еще лучше.

Відгук був корисним? Так (2) Ні (1)
відповідь Amurchik.ua

Уважаемый Женя.
Спасибо Вам за отзыв!

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Вагінальні кульки зі зміщеним центром ваги та їх особливості, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка