Satisfyer-лауреат премії CES 2021 Innovation Awards

Satisfyer - лауреат премії CES 2021 Innovation Awards

Satisfyer - це популярний німецький бренд інтимних девайсів для дорослих, який відомий у всьому світі своєю високою якістю, бездоганним стилем і неймовірною технологічністю. Цей виробник знайомий мало не кожному, хто хоч раз навідувався в секс-шопи з метою знайти щось таке собі для свого задоволення, а вже тим більше про нього знають всі, хто активно користується продукцією для дорослих. Особливою любов'ю Satisfyer обдаровує жіноча частина населення, адже саме вакуумні стимулятори від Satisfyer перевернули все уявлення про кліторальний оргазм і чуттєву безконтактну стимуляцію клітора з ніг на голову. Цей бренд вже давно голосно заявив про себе на світовому ринку секс-товарів і вже кілька років тримає мертву хватку на лідерських позиціях, не поступаючись нікому ні в якості, ні в функціональності. А весь секрет успіху в тому, що з самого початку свого існування, як тільки німецький бренд сміливо ступив на поріг секс-ринку, він відразу ж приступив до активного використання виключно якісних і сучасних матеріалів в розробці своїх виробів. У перші ж моделі секс-іграшок Satisfyer впроваджував найсучасніші технології і неймовірні функції, які ретельно підбирали і тестували кращі розробники та інженери. Фахівці відповідально підходили до розробки всіх найдрібніших механізмів на кожному етапі виготовлення, вивчаючи і аналізуючи все від самого початку і до кінця. Такий підхід призвів до того, що наступні моделі секс-іграшок виходили все краще і технологічніше. Така тенденція не припиняється і до сьогодні, адже Satisfyer дуже старається для своїх користувачів і прислухається до будь-яких пропозицій і рекомендацій, які виникають у клієнтів по всьому світу. А доказом всесвітнього успіху, високої якості і технологічності виробів Satisfyer тепер може служити не тільки величезна популярність у всьому світі і полум'яна любов численних шанувальників бренду, але і престижні нагороди, отримані на найбільшій міжнародній технологічній виставці CES® 2021 Innovation Awards. Саме ця подія виводить бренд на новий рівень і показує, що продукція Satisfyer - це не тільки про сексуальне задоволення, але і про сексуальне здоров'я, в яке входять і гармонія з собою, і прийняття себе і своєї сексуальності, і турбота про тіло, а також секс-просвіта. До того ж, Satisfyer - це єдиний бренд з виробництва інтимних товарів для дорослих, який був представлений і удостоєний нагород на виставці CES® 2021. На даний момент це перший і поки єдиний виробник секс-іграшок, який може похвалитися таким досягненням.

CES 2021 Innovation AwardsЩо за виставка CES® 2021?

CES® 2021 Innovation Awards - це щорічна Міжнародна виставка видатних технологічних розробок, яка проходить в 2021 році в США. Це найгучніша і впливова подія в технологічному світі, яке представляє всі найкращі та інноваційні розробки в області споживчих технологій. Оцінюють представлені винаходи спеціальні експерти, серед яких є і дизайнери, і інженери, і представники ЗМІ, які вивчають, аналізують і ставлять оцінку за різними критеріями: технологічність, функціональність, інноваційність, дизайн, естетика і т. д. Щороку даний захід анонсує сотні, а то й тисячі інноваційних винаходів, які роблять людське життя простіше, цікавіше і краще. Багато з представлених розробок відмінно змінили наше життя, а без деяких ми вже і зовсім не уявляємо життя. У різні роки, починаючи з далекого 1967, в конкурсі брали участь і різні відеомагнітофони з першими вдосконаленими телевізорами, які з часом трансформувалися в високотехнологічні і багатофункціональні гаджети, до яких всі вже звикли в 21 столітті, і вся інша електроніка, яка зараз оточує нас скрізь і всюди. Серед володарів нагород можна побачити і відомі всім марки Sony, Samsung, LG та інші всесвітньо популярні бренди. І ось настав час, коли в ряд з такими відомими і великими брендами / корпораціями  стає і перший бренд секс-іграшок, який був удостоєний особливої премії на технологічній виставці - Satisfyer. Цей популярний бренд вже і так встиг завоювати безліч нагород і заслужити всесвітню любов людей, але така впливова і велика технологічна подія в світі, як CES® 2021 Innovation Awards остаточно розставила всі крапки над i. Варто повторитися, що Satisfyer - єдиний виробник секс-іграшок, який отримав нагороди на такому масштабному конкурсі, що вже говорить багато про що.

Нагороди Satisfyer на CES® 2021

Бренд Satisfyer забрав з виставки CES® 2021 Innovation Awards цілих 2 почесні нагороди: за додаток Satisfyer Connect і за вакуумний стимулятор клітора з вібрацією Satisfyer Love Triangle.

Додаток Satisfyer ConnectДодаток Satisfyer Connect відомий всім, хто користується смарт-іграшками від Satisfyer, адже це прекрасний спосіб швидко і надійно синхронізувати інтимний девайс зі своїм смартфоном, після чого насолоджуватися дистанційним управлінням і додатковими функціональними можливостями. Satisfyer Connect - це безкоштовний додаток, яке необхідно лише завантажити на смартфон і встановити його. Він знаходиться у вільному доступі в Apple App і Google Play і сумісний з усіма пристроями Android і iOS. Підтримується додаток за допомогою Bluetooth, а тому воно легко зможе синхронізувати інтимний девайс з будь-якими пристроями, які мають Bluetooth підтримку. Доступний Satisfyer Connect на 30 мовах і володіє інтуїтивно зрозумілим і простим для використання інтерфейсом. Додаток забезпечує не тільки якісне з'єднання і дистанційне керування за допомогою смартфона/планшета (в деяких випадках навіть Apple Watch), але і велику кількість додаткових функцій. Satisfyer Connect надає масу вже готових шаблонів стимуляції, якими можна користуватися або ділитися ними з друзями, а також дарує круту можливість створювати індивідуальні режими самостійно. Додаток дозволяє синхронізувати музику і плейлисти з секс-іграшками, щоб інтимна стимуляція проходила в такт улюбленим пісням, а також перетворювати будь-які звуки в вібрацію або повітряно-хвильові імпульси. Крім цього, додаток здатний синхронізувати девайси Satisfyer між собою, а тому ви завжди можете грати зі своїм партнером навіть на величезних відстанях. Таким чином, можна голосно заявити, що Satisfyer зі своїм додатком Satisfyer Connect змогли об'єднати високі технології і сексуальне задоволення, які відмінно сплелися воєдино і донині роблять сексуальне життя людей краще і яскравіше. 

Вакуумний стимулятор з вібрацією Satisfyer Love TriangleВакуумний стимулятор з вібрацією Satisfyer Love Triangle - це неймовірна новинка, яка вже встигла увірватися до лав улюблених жіночих секс-іграшок і навіть отримати нагороду на CES® 2021. Satisfyer піклується про інтимне здоров'я і сексуальне задоволення жінки, а тому випустив справжнє 2 в 1, яке поєднує і чуттєву вакуумно-хвильову стимуляцію, і потужну вібрацію. Але крім божевільних функціональних можливостей Satisfyer Love Triangle може похвалитися і стильним, лаконічним дизайном, який розроблений з урахуванням і зручності, і естетики. Вакуумний стимулятор є смарт-іграшкою, а тому підтримує Bluetooth і синхронізується з додатком Satisfyer Connect, де вам доступна величезна бібліотека додаткових функціональних можливостей. Так що, якщо Ви все ще сумнівалися у виборі інтимного девайса для отримання справжнього задоволення, то настав час визначитися, адже CES® 2021 Innovation Awards поганого не порадить.

 

Відгуки

Satisfyer-лауреат премії CES 2021 Innovation Awards (0 відгуків)
Відгуків ще нема, стань першим - постав питання або напиши свій відгук!)

Додати відгук про Satisfyer-лауреат премії CES 2021 Innovation Awards, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка