Свято літнього сонцестояння - самий пристрасний день в році

Sun and MoonЛітнє сонцестояння - період, сповнений магією сексу та еротики, повного розквіту сил природи й людини. Найдовший день в році та найкоротша ніч припадають на 21 червня. Це час для того, щоб проявити всю силу своїх почуттів в оточенні містичної атмосфери стародавнього свята.

День літнього сонцестояння - один з найдавніших і шанованих свят всіх народів світу, включаючи наш. Слов'яни називали цей день Івана Купала, кельти - Літа. Культури різні, але звичаї святкування дуже схожі, що доводить ефективність і правдивість проведених обрядів і ритуалів. Основною ідеєю денний частини святкування є шанування сонця, яке дарує життя, гармонію і силу всьому живому.

З настанням темряви, цілі, а відповідно і обряди, змінюються в більш еротичному напрямку. У нічних святкуваннях участь беруть в основному молоді люди і пристрасні, люблячі пари. Всім відома традиція стрибків через багаття, але мало хто знає, що тримаючись за руки, пара, яка стрибне через купальське вогнище, прирікає себе на довгу і міцну любов. Магія вогню і сексу, ритмічні рухи учасників ритуального танцю, спітніла розпалена шкіра і скажений приплив адреналіну - в процесі таких святкувань багато знаходили собі пару на все життя, лише одного разу зазнавши силу пристрасті обранця.

День літнього сонцестоянняВарто відзначити, що в найкоротшу ніч в році сексуальні пригоди знаходили не тільки самотні молоді люди. Люблячі пари також активно брали, а подекуди і продовжують приймати, участь у святкуванні Дня сонцестояння. Вони приходять за тією магічною іскрою всевидющого сонця, яка здатна розпалити вогонь в сексуальних відносинах вірних коханців. Адже пристрасті в парі не може бути багато.

Існує відомий, але дуже цікавий звичай, про який знають багато - похід в ліс у пошуках цвіту папороті. Дурість, скажете ви. Ну звичайно, дурість, адже папороть розмножується спорами і зовсім не цвіте. Ви ж не думаєте, що наші предки були настільки наївними й насправді натанцювавшись і настрибавшись через багаття, за ручку бігали вночі по лісі тільки щоб знайти якийсь міфічну квітку? Але кому яка різниця, якщо на пошуки цього артефакту відправляється розпалена парочка, спрагла задовольнити свою хіть тут і зараз?

Сьогодні багато традицій забуті, а десь навіть заборонені. Але не варто заперечувати той факт, що в ніч, коли палюче сонце нарешті покине горизонт, вийшовши в прохолодний, наповнений містичними звуками й запахами ліс, Вам захочеться доторкнутися до частинки забутої культури. Заняття сексом на природі - вже не в новинку, для цього давно придумали зручні засоби. наприклад, антибактеріальний спрей, який поміщається навіть в кишеню. Або компактний тюбик зволожуючого лубриканта, щоб раптові лісові пустощі вдалися. Так житель великого міста, забувши про забобони та не поступаючись власними критеріями комфорту, може відчути магію Дня сонцестояння.Keep Calm and Buy in Amurchik

Відгуки

Свято літнього сонцестояння - самий пристрасний день в році (4 відгуків)
24.07.2018
5 - Олег

отличная статья

Відгук був корисним? Так (5) Ні (1)
відповідь Amurchik.ua

Уважаемый Олег.
Спасибо Вам за отзыв!

Відгук був корисним? Так (2) Ні (0)
02.07.2018
5 - Тарас

Прикольная статья, автору респект!

Відгук був корисним? Так (19) Ні (1)
відповідь Amurchik.ua

Уважаемый Тарас.
Спасибо Вам за отзыв!
Желаем хорошего дня ;-)

Відгук був корисним? Так (2) Ні (0)
21.06.2018
5 - Дарья

Эх, а можно мне такой веночек?)))

Відгук був корисним? Так (16) Ні (7)
відповідь Amurchik.ua

Уважаемая Дарья.
Практически все предметы с волшебного веночка можно найти в ассортименте нашего магазина.
Пожалуйста, обращайтесь ;-) будем рады Вам помочь в выборе!

Відгук був корисним? Так (2) Ні (0)
21.06.2018
5 - Света

Крутенько!

Відгук був корисним? Так (2) Ні (2)
відповідь Amurchik.ua

Уважаемая Света.
Мы рады, что Вы оценили эту статью)
Оставайтесь с нами, чтобы узнать еще больше интересного!

Відгук був корисним? Так (2) Ні (0)

Додати відгук про Свято літнього сонцестояння - самий пристрасний день в році, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка