Секс-шоп Амурчик️ > Фетиш · BDSM > Бондаж > Мотузки для шибарі > Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра
Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра - Фото №1
Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра
Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра
Артикул: 52096
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра

359 грн
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Є в наявності, доставка 1 день
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Купити в 1 клік
Для порівняння
Детальний опис Залишити відгук
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: DS Fetish
Довжина загальна (см): 800
К-сть штук в упаковці (шт.): 1
Матеріал: Шовк
Виробник: DS Fetish
Розроблено в: Китай
Тип упаковки: Пакет

Опис Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра

DS Fetish Silk - красива бондажна мотузка, з якою рольові інтимні ігри перейдуть на новий рівень.

Виріб виготовлений із шовкових волокон і вирізняється якісним та міцним плетінням. DS Fetish Silk гладенька й приємна на дотик, а її довжини достатньо для різноманітних експериментів зі зв’язуванням під час інтимної близькості. Мотузка не натирає, не спричиняє дискомфорту та гарно виглядає на тілі. DS Fetish Silk легко зав’язується у вузли та різноманітні візерунки, водночас не заплутується й без зусиль розв’язується.

  • Матеріал - шовк.
  • Довжина - 8 м.
Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра (0 відгуків)
Сортувати за:
Відгуків ще нема, стань першим - постав питання або напиши свій відгук!

Додати відгук про Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

Кур'єрська доставка здійснюється 6 днів на тиждень:

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Мотузка для бондажу DS Fetish Silk 8 м, сіра, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".