Секс-шоп Амурчик️ > Для нього > Кільця та насадки > Насадки на пеніс > Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста
Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста - Фото №1
Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста
Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста
Артикул: 11068
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста

824 грн
розпродано, пропонуємо заміну
Повідомити про наявність
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Діаметр (см): 4
Довжина загальна (см): 15.5
К-сть штук в упаковці (шт.): 1
Матеріал: Термопластичний еластомер (TPE)
Наявність вібрації: Ні
Живлення: Не потребує
Виробник: Toy Joy
Розроблено в: Нідерланди
Текстура: Реалістик , З пухирцями , З вусиками , Ребриста
Тип упаковки: Картонна упаковка

Опис Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста

Щоб додати Вашому пенісові довжини і задовольнити партнерку по максимуму, надягніть насадку Power Stud Sleeve. Така іграшка обов'язково буде оцінена, адже вона допоможе довести Вашу даму до найяскравішого оргазму.

Матеріал, з якого виготовлена ​​насадка, дуже добре розтягується, що дозволить надягати Power Stud Sleeve практично кожному, незалежно від вихідних розмірів чоловічої гідності. Іграшка має реалістичну голівку, а поверхня її стовбура вкрита реберцями, пухирцями і вусиками.

За допомогою Power Stud Sleeve Ви зможете збільшити пеніс на 5 см в довжину.

Лубриканти на водній основі зроблять розваги з цією іграшкою приємними і легкими.

Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста (3 відгуків)
Сортувати за:
18.02.2024
5 - Гість

Насадка добре тягнеться має доволі м'який але плотний матеріал, добре тримається, пупирки м'які але відчутні, не царапають. Взагалі за таку ціну дуже навіть достойна насадка.

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
24.11.2018
5 - Олег

хорошая насадка, прочная, эластичная, жене понравились пупырышки)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Уважаемый Олег.
Спасибо Вам за отзыв!)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
15.10.2018
5 - Лариса

Стимуляция классная, чувствую абсолютно любую рельефность на насадке и получаю экстаз. На парне сидит хорошо и что самое главное насадка не слетает хоть и не имеет никакого кольца.

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Уважаемая Лариса.
Спасибо Вам за отзыв!)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Насадка на пеніс Power Stud Sleeve, димчаста, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".

Повідомити про наявність