Секс-шоп Амурчик️ > Для неї > Приколи та подарунки > Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве
Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве - Фото №1
Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве
Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве
Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве
Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве
Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве
Артикул: 46833
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве

504 грн
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Є в наявності, доставка 1-2 дні Безкоштовно по Києву
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Купити в 1 клік
Для порівняння
Детальний опис Залишити відгук
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: Чистий Кайф
Діаметр (см): 4.2
Довжина загальна (см): 18
Матеріал: Мило
Виробник: Чистий Кайф
Розроблено в: Україна
Тип упаковки: Пакет
Тип догляду: Для душу/ванни

Опис Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве

З милом Чистий Кайф Large Ваші ручки завжди будуть чистими та доглянутими, а настрій - хорошим!

Завдяки оригінальній формі Чистий Кайф Large намилювати його буде особливо приємно. Це мило у неймовірних деталях відтворює справжній член. Контурна голівка, рельєфний стовбур, округла мошонка - тут є всі принади, притаманні справжньому статевому органу. В нижній частині мило Чистий Кайф Large має присоску, завдяки якій його можна зафіксувати на тому місці, яке Ви відведете для нього. Це може бути раковина або кахлі - як Вам буде зручніше!

Характеристики:

  • довжина: 18 см;
  • діаметр: 4.2 см.
Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве (1 відгуків)
Сортувати за:
30.09.2026
5 - Оля

дуже круте мило прикольно зроблено як справжня іграшка Дякую магазина за шикарний асортимент

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас:)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

Кур'єрська доставка здійснюється 6 днів на тиждень:

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Мило у вигляді пеніса з присоскою Чистий Кайф Large, рожеве, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".