Секс-шоп Амурчик️ > Для неї > Вібратори > Вібратори для початківців > Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий
Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий - Фото №1
Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий
Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий
Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий
Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий
Артикул: 51629
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий

1 839 грн
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Є в наявності, доставка 1-2 дні Безкоштовно по Україні!
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Купити в 1 клік
Для порівняння
Детальний опис Залишити відгук
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: Ns Novelties
Водонепроникність: Так
Діаметр (см): 2.5
Довжина загальна (см): 10.4
Довжина робоча (см): 7.5
Матеріал: Силікон
Наявність вібрації: Так
Наявність присоски: Ні
Живлення: Акумулятор
Виробник: NS Novelties
Розроблено в: США
Текстура: Ребриста
Тип упаковки: Картонна упаковка
Керування з додатку: Ні

Опис Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий

X&O's Crave – маленький ребристий вібратор із потужною вібрацією, якісним вбудованим акумулятором та ніжним водонепроникним корпусом.
 
Вібратор X&O's Crave виготовлений з ніжного силікону з приємною на дотик текстурою та має ребристий рельєф для інтенсивної стимуляції. Форма та розмір іграшки підходять для стимуляції клітора, сосків, голівки пеніса та інших зовнішніх ерогенних зон як жіночого, так і чоловічого тіла. Біля основи вібратора передбачена невелика кнопка, яка відповідає за ввімкнення та вимкнення іграшки, а також за вибір одного з 10 режимів вібрації.
 
Характеристики:
  • загальна довжина – 10.4 см, робоча довжина – 7.5 см, діаметр – 2.5 см;
  • матеріал – силікон;
  • 10 режимів вібрації;
  • перезаряджуваний. USB-кабель для заряджання в комплекті;
  • тривалість заряджання – 90 хвилин, тривалість роботи – 60 хвилин;
  • водонепроникний (IPX7).
З вібратором X&O's Crave рекомендується використовувати лубриканти на водній основі. Після стимуляції очищайте іграшку антибактеріальним клінером без спирту. Зберігайте в чохлі.
Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий (1 відгуків)
Сортувати за:
11.08.2026
5 - Юлія

Дуже потужна штучка, мені вистачає перших 2х режимів роботи. Приємна на дотик.

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас:)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

Кур'єрська доставка здійснюється 6 днів на тиждень:

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Кліторальний вібратор X&O's Crave, рожевий, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".