Секс-шоп Амурчик️ > Фетиш · BDSM > Порка > Батоги, флогери > Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий
Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий - Фото №1
Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий
Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий
Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий
Артикул: 29022
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий

819 грн
розпродано, пропонуємо заміну
Повідомити про наявність
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: Loveshop
Довжина загальна (см): 38
Матеріал: Замша
Виробник: Loveshop
Розроблено в: Китай
Тип упаковки: Картонна упаковка

Опис Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий

Loveshop Flogger S&M Whip 61415 - яскравий, якісний флогер, з яким можна нескінченно довго розважатися, даруючи собі або партнеру чуттєві, пікантні удари.

Флогер виконаний з приємної на дотик, якісної та міцної замші. Loveshop Flogger S&M Whip 61415 зручно лягає в руку, пишний хвостик призначений для ніжних ласк або більш чутливих ударів по тілу без шкоди його здоров'ю. А петелька дозволить завжди тримати Loveshop Flogger S&M Whip 61415 поряд із собою. Аксесуар стильний і буде чудовим подарунком собі чи Вашому партнеру.

Повна довжина – 38 см, довжина хвоста – 21.5 см.

Купити секс-іграшки та замовити флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415 можна у нашому сексшопі.

Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий (1 відгуків)
Сортувати за:
23.01.2022
5 - Яна Р,

Первый пробовали флоггер из замша, оказывается он очень приятный! Флоггер выходит что бьется и больно и одновременно мягко, в обще супер!

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

Кур'єрська доставка здійснюється 6 днів на тиждень:

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Флогер Loveshop Flogger S&M Whip 61415, рожевий, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".

Повідомити про наявність