Секс-шоп Амурчик️ > Фетиш · BDSM > Бондаж > Інше > Замок з ключами Heart Padlock, червоний
Замок з ключами Heart Padlock, червоний - Фото №1
Замок з ключами Heart Padlock, червоний
Замок з ключами Heart Padlock, червоний
Замок з ключами Heart Padlock, червоний
Замок з ключами Heart Padlock, червоний
Артикул: 45434
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Замок з ключами Heart Padlock, червоний

434 грн
розпродано, пропонуємо заміну
Повідомити про наявність
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: Out of the blue
Діаметр (см): 6
Довжина загальна (см): 6
К-сть штук в упаковці (шт.): 1
Матеріал: Метал
Виробник: Out of the blue
Розроблено в: Німеччина
Тип упаковки: Блістер

Опис Замок з ключами Heart Padlock, червоний

Heart Padlock - дуже красивий набір із замочка у вигляді сердечка і пари ключиків. З ним Ви легко застебнете будь-який свій бондажний аксесуар.

Сердечко невелике й акуратне, виконане з якісного металу. Замок Heart Padlock порадує формою сердечка і яскравим червоним кольором. В комплекті до нього Ви знайдете одразу 2 ключики на випадок, якщо один загубиться або Ви захочете довірити один ключик своєму партнеру/партнерці. За допомогою Heart Padlock можна легко застебнути нашийник, фіксатори, пояс вірності і будь-який інший бондаж. Ба більше, замочок буде крутою і яскравою прикрасою на Вашому інтимному аксесуарі.
  • Розміри - 6 х 6 см.
  • Зверніть увагу, на замку немає додаткового важеля для можливості відкрити його без ключа.
Замок з ключами Heart Padlock, червоний (0 відгуків)
Сортувати за:
Відгуків ще нема, стань першим - постав питання або напиши свій відгук!

Додати відгук про Замок з ключами Heart Padlock, червоний, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Замок з ключами Heart Padlock, червоний"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Замок з ключами Heart Padlock, червоний через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Замок з ключами Heart Padlock, червоний, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".

Повідомити про наявність