Секс-шоп Амурчик️ > Білизна · Одяг > Шкіра, вініл, латекс > Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна
Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна - Фото №1
Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна
Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна
Артикул: 28532
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна

1134 грн
розпродано, пропонуємо заміну
Повідомити про наявність
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: sLash
Вид аксесуара: Портупеї
Для кого: Для жінок
Матеріал: Метал , Шкіра
Виробник: Slash
Розроблено в: Україна
Тип упаковки: Пакет

Опис Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна

sLash Double Ring of Humiliti - красива і якісна портупея, що виглядає як нашийник, з'єднаний з поясом. Конструкція зручно регулюється в розмірі і буде дуже пікантно і стильно виглядати на тілі.

Портупея виконана з якісної натуральної шкіри, приємна на дотик і міцна. Це нашийник, з'єднаний з поясом довгим ременем, все регулюється в довжині і тому сяде по фігурі ідеально, підкреслюючи її. sLash Double Ring of Humiliti буде красиво виглядати і на оголеному тілі, і поверх одягу. Поясний ремінь також можна використовувати в якості бондажа, якщо надіти його на руки і вкоротити з'єднувальний вертикальний   ремінь. Таким чином, sLash Double Ring of Humiliti додасть в бдсм-ігри та рольові пустощі в ліжку більше вражень і гостроти.

Купити портупею sLash Double Ring of Humiliti   Ви можете в нашому   магазині еротичних товарів

Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна (5 відгуків)
Сортувати за:
21.01.2022
5 - Вікусік

замовленням задоволена, мяка, якісна портупея. добре доповнює образ і робить його сексуальнішим)) дякую

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
29.12.2021
5 - Полина

заказом довольна, портупея отлично дополнила мой образ на фотосесии. спасибо!

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
27.09.2021
5 - Света

заказом довольна. товар соответствует описанию, качество хорошее. доставили быстро. спасибо

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
22.08.2021
5 - Маша

Хорошо села по фигуре, регулировка норм

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
27.07.2021
5 - Аля

из натуральной кожи, смотрится отлично.

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

Кур'єрська доставка здійснюється 6 днів на тиждень:

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Портупея sLash Double Ring of Humiliti, чорна, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".

Повідомити про наявність