Секс-шоп Амурчик️ > Для неї > Збільшення > Збільшення грудей > Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий
Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий - Фото №1
Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий
Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий
Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий
Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий
Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий
Артикул: 38072
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий

1579 грн
розпродано, пропонуємо заміну
Повідомити про наявність
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: Master Series
Діаметр (см): 5
Матеріал: Пластик
Наявність вібрації: Ні
Живлення: Не потребує
Виробник: XR Brands
Розроблено в: США
Текстура: Гладенька
Тип помпи: Ручна (з поршнем)
Тип упаковки: Картонна упаковка

Опис Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий

Master Series Sukshen 2.0 - чудовий набір вакуумних помп для грудей і сосків, який також підійде для масажу будь-яких зон тіла і розслаблення м'язів.

У наборі 6 різного розміру насадок з прозорого і міцного пластику, а також поршень з ручкою. Такі помпи ідеальні для масажу, зокрема й інтимного, чудово підходять для клітора і будь-яких інших точок на тілі, для розслаблення м'язів після важкого дня і крепатури. Master Series Sukshen 2.0 можна використовувати для грудей й окремо - сосків, зробити інтимну зону чутливішою і збудженішою. Просто виберіть помпу і приєднайте до неї ручку. Під час натискання ручки з помпи відкачуватиметься повітря, а замість нього утворюватиметься вакуум, який стимулюватиме зону тіла, підвищуватиме кровообіг і чутливість.
  • Діаметри помп: 1.9 см, 2.54 см, 3.2 см, 3.8 см, 4.4 см, 5 см.

Після використання насадки досить промити у воді та обробити засобом для очищення секс-іграшок.

Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий (2 відгуків)
Сортувати за:
24.01.2024
5 - Оля

хороший набір, зручно підібрані розміри. дякую за анонімну досьавку та рекомендації по догляду

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
20.01.2024
5 - Світлана

Дуже класний набір, якість гарна, універсальний, дозволяє стимуляцію кількох ерогенних зон. Зручно користуватися, приємна ціна, як за набір.

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

Кур'єрська доставка здійснюється 6 днів на тиждень:

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Набір вакуумних помп для жінок Master Series Sukshen 2.0, фіолетовий, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".

Повідомити про наявність