Секс-шоп Амурчик️ > Білизна · Одяг > Комбінезони > Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний
Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний - Фото №1
Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний
Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний
Артикул: 30496
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний

619 грн
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Є в наявності, доставка 1-2 дні Безкоштовно по Києву
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Купити в 1 клік
Для порівняння
Детальний опис Залишити відгук
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: Penthouse Lingerie
Для кого: Для жінок
К-сть штук в упаковці (шт.): 1
Матеріал: Еластан , Нейлон
Виробник: Penthouse Lingerie
Розроблено в: Німеччина
Тип упаковки: Картонна упаковка

Опис Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний

Penthouse Lingerie Firecracker 4005089 - відвертий, еротичний комбінезон із тонкої сіточки. Це напівпрозора та пікантна білизна, яка обтягне тіло та підкреслить усі його принади.

Комбінезон виготовлений з тонких і дихаючих матеріалів, які не викликають подразнення на шкірі. Білизна не заважає рухатися і відчувається на тілі дуже комфортно. Penthouse Lingerie Firecracker 4005089 виготовлений із тонкої сітки, завдяки напівпрозорості якої Ваше тіло не буде повністю закрите під шаром тканини. Penthouse Lingerie Firecracker 4005089 навпаки підкреслить талію, груди, стегна та довжину ніг. Ваш партнер, варто йому побачити Вас у цьому комбінезоні, буде просто скорений. Penthouse Lingerie Firecracker 4005089 зроблений з красивим візерунком на ліфі, а також імітацією пояса для панчіх та самих панчіх.

Розмір універсальний.

Матеріали - нейлон та еластан.

Купити секс-іграшки та замовити комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089 можна у нашому секс шопі (Київ).

Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний (1 відгуків)
Сортувати за:
31.08.2022
5 - Аліна

Ідеальний комбінезон, чудова якість виготовлення, гарно сидить на тілі.

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

Кур'єрська доставка здійснюється 6 днів на тиждень:

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Комбінезон Penthouse Lingerie Firecracker 4005089, чорний, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".