Секс-шоп Амурчик️ > Для неї > Вібратори > Кліторальні вібратори > Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний
Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний - Фото №1
Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний
Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний
Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний
Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний
Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний
Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний
Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний
Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний
Артикул: 35791
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний

1994 грн
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Є в наявності, доставка 1-2 дні Безкоштовно по Україні!
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Купити в 1 клік
Для порівняння
Детальний опис Залишити відгук
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: Pillow Talk
Водонепроникність: Так
Діаметр (см): 3.5
Довжина загальна (см): 11.1
Матеріал: Силікон , Пластик
Наявність вібрації: Так
Наявність присоски: Ні
Живлення: Акумулятор
Виробник: BMS Factory
Розроблено в: Канада
Текстура: Гладенька , Оксамитова
Тип упаковки: Картонна упаковка

Опис Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний

Невеликий і шалено стильний кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure ідеальний, щоб подарувати будь-якій точці тіла максимальний релакс і задоволення.

Pillow Talk Secrets Pleasure - невеликий, потужний і дуже стильний кліторальний вібратор у вигляді невеликого мікрофончика. Його робоча частина - округла голівка, за допомогою якої дуже зручно дарувати вібраційні хвилі, що розслаблюють і стимулюють, будь-якій зовнішній ерогенній зоні тіла. Ідеально іграшка підходить для стимуляції клітора. У Pillow Talk Secrets Pleasure зручна і міцна ручка, прикрашена золотистою насадкою. У виробу мультишвидкісна вібрація.

  • Довжина - 11.1 см, діаметр - 3.5 см.
  • Зарядка - usb-провід.
  • Час зарядки - 1.5 години, час роботи - 2 години.
  • Матеріал - силікон.
  • Функція блокування від випадкового ввімкнення.
  • Водонепроникний.

Використовуйте з іграшкою лубриканти на водній основі. Після інтиму промийте у воді та обробіть той-клінером. Зберігайте в чохлі.

Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний (3 відгуків)
Сортувати за:
14.01.2024
5 - Віка

Дуже класний, виглядає по королівські)) Маленька штучка, але досить сильна, класно, що маленький, легкий. Можна брати з собою та незамітно зберігати

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
06.08.2023
5 - Олена

ігаршка сподобалася, має гарний дизайн, приємний на дотик матеріал - ніжний такий))) вібрація супер, чуттєва, сама іграшка не шумна. Добре, що без батарейко і заряджається від юсб - нарешті забуду про одноразові батарейки!!!

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)
28.07.2023
5 - Марта

дуже гарний дизайн та приємний матеріал. сподобалася компактність та зручність. іграшка потужна і чудово справляється зі своїм завданням.

Відгук був корисним? Так (1) Ні (0)
відповідь Amurchik.ua

Дякуємо за зворотній зв'язок!
Будемо раді новим замовленням від Вас :)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Кліторальний вібратор Pillow Talk Secrets Pleasure, чорний, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".