Секс-шоп Амурчик️ > Фетиш · BDSM > Бондаж > Фіксатори > Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні
Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні - Фото №1
Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні
Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні
Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні
Артикул: 37538
Оплата і гарантія
Накладений платіж, Приват24, Безготівковий розрахунок Детальніше
Обмін/повернення товару протягом 14 днів Детальніше

Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні

1454 грн
розпродано, пропонуємо заміну
Повідомити про наявність
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Adult only Продукція сексуального характеру, неповнолітнім продаж заборонений
Властивості
Бренд: Candy Hero
К-сть штук в упаковці (шт.): 2
Матеріал: Метал , Штучна шкіра
Виробник: Loveshop
Розроблено в: Китай
Тип упаковки: Картонна упаковка

Опис Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні

Candy Hero HC4R – це яскраві фіксатори з екошкіри, які з'єднані лише металевими карабінами, а тому надійно зафіксують руки непокірного партнера у певній позиції.

Фіксатори для рук Candy Hero HC4R розроблені з якісної, зручної до тіла та стильної штучної шкіри, яка чудово впишеться у будь-який сміливий та зухвалий образ. Декоровані наручники металевими вставками та півкільцями, за які чіпляються карабіни. З'єднані фіксатори між собою лише карабінами, що не дозволяє партнеру активно розмахувати або рухати руками. Манжети регулюються за розміром, тому для зручної посадки Ви самостійно можете підганяти їх під свій обхват руки.

Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні (0 відгуків)
Сортувати за:
Відгуків ще нема, стань першим - постав питання або напиши свій відгук!

Додати відгук про Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка

Найближча доставка товару "Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні"

 
Замовлення на суму від 500 грн — безкоштовна доставка кур'єром по Київу
 
Замовлення на суму від 800 грн — безкоштовна доставка по Україні
 
Ми гарантуємо конфіденційність доставки та якість товарів, що продаються
Одразу після того, як замовлення буде укомплектоване, менеджер служби доставки зв'яжеться з Вами за вказаним номером, щоб узгодити час і деталі доставки. Вартість доставки не залежить від типу доставки та становить 100 грн. При оплаті накладеним платежем стягується додаткова комісія в розмірі 2% (мінімум 20 грн) від суми замовлення.
доставка по киеву
Кур'єром по Києву

Доставка здійснюється кур’єрами ”Нової Пошти”. Перед виїздом кур’єр обов’язково погоджує з Вами зручний час доставки. Без попереднього узгодження замовлення не включається до маршруту доставки.

Кур'єрська доставка здійснюється 6 днів на тиждень:

  • Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 21:00
  • Субота з 10:00 до 21:00

Якщо замовлення оформлено до 12:00, доставка можлива в той самий день з 18:00 до 21:00. У всіх інших випадках доставка здійснюється наступного дня з 12:00 до 21:00.

доставка новой почтой
"Новою Поштою"

Доставка здійснюється по всій території України. Ви можете обрати один із трьох способів отримання замовлення:

  • У відділення “Нової Пошти”
  • У поштомат “Нової Пошти”
  • Адресна доставка кур’єром “Нової Пошти”

Термін доставки складає 1–2 дні з моменту відправлення замовлення з нашого складу в Києві.

Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.

Ви можете купити Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні через корзину на сайті або по телефону 044 359 05 93. Доставка по Києву кур'єром або поштою по всій Україні. Щоб замовити і купити Фіксатори для рук Candy Hero HC4R, червоні, додайте його в кошик (натисніть кнопку купити), оформите заявку "Купити в 1 клік" або "Передзвоніть мені".

Повідомити про наявність