fleshlight

  Приголомшлива нова зірка Digital Playground Райлі Стіл запаморочила голову глядачам як порно, так і звичайного кіно. 

  Номінована AVN Кращою новою зірочкою 2009 року, яка зіграла головну роль у театралізованій постановці "Piranhas 3D", Райлі Стіл незабаром стане для Вас предметом домашньої насолоди.
     Розробляючи рельєф Лотос, ми мали одне завдання: створити якомога правдоподібніше відчуття вагінального статевого акту. Лотос починається з гладкого ультра-щільного входу, який, як і справжня піхва, розпускається в трохи ширший і зручніший канал. Через кілька сантиметрів на Вас чекає перевернутий вузол, який доповнює витончену фантазію, оскільки він передає відчуття дотику до шийки матки. Наприкінці шляху на вас чекають чотири близько розташовані камери, які доставлять постійні інтенсивні відчуття найбільш чутливій частині Вашого члена. Якщо Ви хочете дізнатися, що таке секс із дівчиною Вашої мрії, ніщо так близько не передає це, як рельєф Лотос!
   
  Характеристики:
   
  Колір вкладиша: тілесний;
  Колір футляра: білий;
  Зовнішнє виконання: жіноча вагіна;
  В комплекті: футляр, вкладиш, пробник лубриканта на водній основі;
  Упаковка: фірмова, алюмінієва банка.
   
  Догляд:
   
  Для очищення Fleshlight просто прополощіть знімний рукав Fleshlight теплою водою з-під крана і перед зберіганням дайте йому добре висохнути. При очищенні рукава НЕ МОЖНА використовувати мило. Для збереження м'якості відчуття радимо посипати рукав достатньою кількістю кукурудзяного крохмалю та струсити залишки порошку. НЕ рекомендуємо користуватися тальком чи дитячим порошком.
   
  • visa
  • mastecard
  • privat
  • novaposhta