Сексуальні традиції на Русі

     Сексуальна культура наших предків – один з найбільш маловивчених історичних фактів: в літописах благочестиві ченці не надто захоплюються описом інтимних звичаїв, а з прийняттям Руссю християнства відкрите обговорення питань сексу і зовсім стало недоречним. А між тим сексом на Русі займалися в усі епохи і часи ..
 
     Секс за часів язичництва
 
     Секс в язичницькій Русі був у пошані: любов'ю тут займалися багато, часто і з різними партнерами. У далекій давнині шлюби не укладалися, але проводилися ігрища між різними поселеннями, в яких пари створювалися за обопільною згодою. Трохи пізніше люди стали жити сім'ями, при цьому чоловікам дозволялося мати дві, три і більше дружини. Наприклад, у хрестителя Русі Володимира тільки офіційних дружин було 12, а ще – вісім десятків наложниць в різних містах.

     Секс після хрещення Русі
 
Прихід християнства наклав свій відбиток на сексуальне життя жителів Русі: сувора мораль і засудження плотських задоволень церквою перетворили секс з радісного і абсолютно природного задоволення в інтимний і напівзаборонений процес. Займатися любов'ю заборонялося в пости і певні дні тижня: п'ятницю, суботу та неділю. Щоб благочестиве утримання давалося легше, подружжю рекомендувалося спати порізно. Сам же секс допускався виключно з метою зачаття і тільки в класичній місіонерській позі.
 
     Русский секс в средние века
 
     У середньовічній Русі шлюби створювалися дуже рано: юним нареченим на момент заміжжя часто не було і 11, женихам було в середньому 13-15 років. В цей час існувала традиція: якщо у дуже молодої дружини ще не було менструації, то всі інтимні функції до моменту дозрівання дочки брала на себе її мама. Такі відносини тещі і зятя могли тривати роками. Поклав край досить дикому звичаю Петро I, який заборонив одружуватися раніше 15 років для дівчат і 17 для чоловіків. Доречно зауважити, що видані знаттю закони стосувалися в основному простих людей, а особисте життя аристократії була надзвичайно різноманітною і далекою від цнотливості. Про сексуальні пристрасті і кількість фаворитів перших дам держави до сьогодні складаються легенди.
 
     Радянський секс – явище, якого не було
 
     Революція 1917 року торкнулася всіх без винятку сфер життя суспільства, в тому числі, і сексуальної. Нове життя продиктувало нові правила: дошлюбні сексуальні зв'язки перестали бути під забороною, адже від молодят вже не була потрібна непорочність. При цьому особливою різноманітністю інтим радянської молоді не відрізнявся, так як почерпнути інформацію для підвищення рівня сексуальної освіченості було просто нізвідки. 
 
     Сучасний світ давно визнав, що секс є необхідною складовою міцного здоров'я і гармонійного сприйняття світу. Зробити чуттєву любов ще більш приємною і цікавою допоможе магазин для дорослих «Амурчик».
 

 

Матеріали за темою

Відгуки

Сексуальні традиції на Русі (1 відгуків)
29.05.2017
5 - Люба

прикольная статья! интересно было узнать о древних традициях)

Відгук був корисним? Так (0) Ні (0)

Додати відгук про Сексуальні традиції на Русі, залишити коментар, запитати

Ім'я*
Електронна пошта
Відгук чи запитання*
Ваша оцінка